Збереження рисі євразійської

Збереження рисі євразійської

Рись євразійська – зникаючий вид. Знищення лісів та браконьєрство майже не залишають їм шансів на виживання. Заради збереження цієї прекрасної кішки Київзоо приймає участь у Європейській племінній програмі (EEP) Європейської асоціації зоопарків та акваріумів (EAZA) заради збереження рисі євразійської.
Місія зоопарків полягає у тому, щоб створити резервне угруповання, зберегти вид або підвид та мати можливість підтримки популяцій у дикій природі. Наші молоді рисі – Раїса та Роксана вже стали дорослими і рушають в інші зоопарки ЄАЗА та УАЗА.
Роксана вже знаходиться у Зооботанічному саду міста Торунь, Республіка Польща (Ogród Zoobotaniczny w Toruniu ), де на знайомство з нею чекає самець з Німеччини. Дорога з M & M Zoo Service S.C. минула легко. Сподіваємось, що вони сподобаються одне одному і їхнє потомство буде жити у дикій природі.
Раїса залишається на території України і готується до подорожі у зоопарк Української асоціації зоопарків та акваріумів – Лімпопо.
Нагадаємо, що свого часу саме завдяки цій Програмі до нас з Чеської Республіки прибув самець Кунак. Разом з самичкою Рікі вони створили сім’ю і успішно розмножуються