Привітай символ Нового року!

Привітай символ Нового року!

Наближається Новий 2023 рік, який за східним календарем проходитиме під символом Чорного Водяного Кролика 🎄🐰 🎉
Тож вже традиційно ми створили тематичну експозицію, на якій можна познайомитись з представниками самих незвичайних порід домашніх вуханчиків: з чорно-вогняними кролями та Бельгійськими фландрами.

🐰 Чорно-вогняні кролики одразу підкорюють своїм забарвленням: блискучий і насичений чорний колір у поєднанні з яскравим вогняно-рудим забарвленням. Хоч і у догляді вони не дуже відрізняються від інших, темперамент у них – зовсім не кролячий! Через походження від зайців та диких кролів їх вирізняє войовничий норов та стрибучість. Як і наступний 2023 рік, їх характер різкий та непередбачуваний.
✔️ На експозиції ви познайомитесь з чотирма чорно-вогняними «розбишаками» – кроликом Вогником і його подружками: Ожинкою, Крапочкою та Зірочкою – їм по 4 місяці і маленькі вухастики ще набирають вагу, яка зараз близько 700-800 гр. За день учотирьох вони з’їдають до 1 кг корму.

🐰 Бельгійський фландр – одна з найбільших порід кроликів у світі. Їх вирізняє спокійний, доброзичливий та миролюбний характер разом із просто гігантськими розмірами. Дорослий кріль може важити до 20 кг!
✔️ На експозиції ви познайомитесь з парою Бельгійських фландрів – Фанні та Банні. Зараз вони ще досить молодого віку, їм 8 місяців. Але вже мають вагу близько 10 кг і з’їдають вдень більше 2 кг корму.

💚 Зараз наші пухнастики з цікавістю вивчають нові будиночки з різноманітними лазалками і тунелями та насолоджуються улюбленою їжею – морквою, бурячком, капустою та спеціальним повнораціонним комбікормом, який містить усі необхідні вітаміни та мінерали. І звичайно – запашним луговим сіном з різнотрав’я 🥕🌾 А ще – запрошують до себе у гості! 😉

Приходьте до Київзоо за хорошим настроєм і позитивними емоціями!!!