Випуск фламінго

Випуск фламінго

Цими вихідними одні з найбільш яскравих та рідкісних птахів України – рожеві фламінго – вже експонуватимуться на своїх літніх озерних угіддях 🦩 🏞

Цьогоріч тут облаштовано нові зони комфорту із зеленими насадженнями та піщано-глиняними пляжами, а також створено 10 гніздувальних ділянок. Все заради благополуччя тварин та нової особливої мети – допомоги птахам в отриманні потомства – минулого року бойові дії відтермінували але не зруйнували наші плани 🪺

Окрім надзвичайної вроди ці пернаті цікаві і своєю поведінкою, що нагадує запальні танці. Серед «фірмових» рухів – запальне тупцювання у каламуті води з розмахуванням крилами а також одночасні для всієї зграї ритмічні оберти та рухи шиї голови.

☝️ У наших відвідувачів завжди виникають питання про водяну каламуть та береговий намул в якому живуть красиві яскраві птахи. Розкриємо вам секрет: ці чарівні істоти не просто полюбляють багнюку, а спеціально її шукають. Адже тільки з неї вони будують справжні «замки» які слугують їм гніздами. Про це вам розкажуть і роз’яснювальні таблички, встановлені біля експозиції.

✔ Особливим птахам належить особлива страва – «Чорноморська мішанка», що складається з:

🍤 чорноморської дрібної креветки;

🐟 подрібненої морської та річкової риби декількох сортів;

🥩 м’ясного фаршику;

🥚 порізаного відварного яйця;

🌽 кукурудзяного борошна, висівок, кількох різних круп;

🥗 6-ти видів свіжих рослинних інгредієнтів;

🟣 ця страва подається подається з особливою вітамінно- мінеральною присипкою.

💚 А ще наші любі європейські колеги передали професійний гранульований корм «Фламінго», що прекрасно поєднується з нашою мішанкою.

Приходьте за яскравими емоціями та екопросвітою до Київзоо!