Врятовані папуги Жако

Врятовані папуги Жако

За час війни Київський зоопарк врятував та надав прихисток великій кількості птахів🪶 ссавців 🦝 та рептилій 🐢. Загалом – близько 400 врятованих тварин. Когось привезли із зон бойових дій, когось залишили люди, не маючи можливості утримувати свого улюбленця далі, а когось просто знайшли на вулиці та принесли до зоопарку. А ще є тварини, які були врятовані із рук «невідповідальних власників».
 
Сьогодні ми знайомимо Вас із папугами жако, які були врятовані навесні 2022 року. Сімох переляканих птахів до Київзоо привезли співробітники поліції.
 
‼️ Здоров’я папуги залежить від умов його утримання. Часто недотримання гігієни, температурного режиму та неправильне харчування може стати причиною його хвороби (цирковірус, орнітоз, сальмонельоз тощо) та передчасної загибелі. Пернаті, як правило, мають хороший імунітет, але навіть здорового птаха при недобросовісному відношенні можна занапастити.
 
На щастя – нашим ветеринарам та орнітологам вдалося їх вилікувати та реабілітувати. І пернаті нарешті відчули себе у безпеці та комфорті у своїй новій хатинці, турботливо змайстрованій нашими співробітниками власноруч 🥰
 
Тепер, після тривалого карантину врятовані жако зустрічають відвідувачів у зимовому Пташнику.
 
✅ Важливе значення для їх здоров’я також є особливий, ретельно підібраний раціон, який складається зі спеціального гранульованого корму збагаченого усіма необхідними вітамінами та мінералами. А ще – папуги з задоволенням поїдають фрукти, плоди і насіння.
 
🦜 Це досить великі птахи, які виростають до 30-35 сантиметрів і живуть до 50 років, а іноді і більше.
 
Навесні, коли температура повітря 🌡 стане комфортною для цих тропічних птахів, ми плануємо їх переселення до великого вуличного вольєру де вони зможуть насолоджуватися теплим сонечком, свіжим повітрям та навколишньою зеленню ☀️🌿 Сподіваємось що вони утворять пари та потішать нас потомством 🐣
 
Приходьте знайомитись! 💚