Вивчення курсів зі збереження зникаючих видів тварин

Вивчення курсів зі збереження зникаючих видів тварин

Cправа наліво: Генеральний директор Київського зоопарку Кирило Трантін, Лі Даррелл, начальник відділу наукових досліджень і міжнародної співпраці Марина Шквиря, провідний науковий співробітник Єгор Яковлєв

Ми тісно співпрацюємо з ЄАЗА і процес набуття статусу повноправного членства – це участь в глобальних природоохоронних проектах.
Успіх в збереженні видів залежить від того, як працює мережа фахівців по всьому світу. Нас запросили до Howlett`s Wild Animal Park та до Jersey Zoo для обміну досвідом та планування подальшої співпраці. Ми пройдемо курс підвищення кваліфікації Durrell conservation academy.
Дуже символічно, що саме Лі Даррелл відкривала роботу Академії цього року. І це місія доносити ідеї збереження видів до всього світу!
Джеральд та Лі Дарели відвідували Київський зоопарк багато років тому. Тепер ми в гостях на острові Джерсі. Маємо надію здобути новий досвід і втілити наші природоохоронні проекти в життя. Адже наш пріоритет – це збереження рідкісних видів нашої фауни, зокрема чорного лелеки та рисі карпатської.
Тож ми вчимося сучасним методам реінтродукції аби розвивати наші проекти на сучасному європейському рівні.