Важливий візит

Важливий візит

До Київзоо прииїхав куратор від Європейської асоціації зоопарків і акваріумів (ЄАЗА) Марк Дамен, головуючий та прес-секретар Федерації Голландських зоопарків, член Комітету EEP (племінних програм зі збереження видів) та аудиторської команди ЄАЗА, ментор кандидатів у членство в ЄАЗА.

Його найголовніша функція, як ментора нашого зоопарку – допомогти підвищити стандарти до вимог ЄАЗА. Тож робота була активною, напруженою і, впевнені, вдалою. Марк Дамен зустрівся з з мером Києва – Віталієм Кличко.
Два дні тривали робочі переговори з архітекторами та фахівцями зоопарку щодо планів нових експозицій та планів щодо нашої колекції тварин. Ми отримали цінні рекомендації та чудові пропозиції з отримання нових цікавих рідкісних видів тварин.

Окрім роботи з планами на майбутнє було чимало роботи з колективом зоопарку щодо поточних справ. Так, Марк оцінив і похвалив наші нові експозиції амфібій, рептилій, журавлів. Віддав належне і збагаченню середовища у приматів та хижаків. Особливо відмітив зусилля по збільшенню вольєра слона і перебудову вольєра гієни. Не пропустив і екопросвітницький інтерактивний етикетаж. Дуже приємно було почути, що ми зробили якісний прорив і розвиваємось у правильному напрямі. Попереду ще багато роботи, але ми сповнились натхнення і наснаги працювати далі.