В гостях у горили Тоні

В гостях у горили Тоні

Наші примати готуються до новосілля! Вже у наступному, 2018 році, нові європейські оселі у Київзоо отримають африканські види мавп, серед яких і наша улюблена горила Тоні
Наразі наш 43-річний «пенсіонер» дивиться власний телевізор, зручно влаштувавшись у копиці сіна на платформі з підігрівом. Як і всі літні люди, а у за людською міркою йому майже 70, бува і засинає під улюблений фільм.
Часи карколомних експериментів та екстремальних стрибків лишились позаду. Та на наш погляд, його зріла розсудливість, срібна сивина та задумливі пози лише додають нашому Тоні шарму та підкреслюють його природну харизму.
Завдяки якісній роботі зоологів та ветеринарів він майже увійшов у природню форму, знизивши вагу до 200 кг, чому раніше заважали жмені цукерок, пряників, чіпсів і навіть сардельок від «співчутливих» відвідувачів.
Тож тепер наш зрілий «філософ» частує корисною та смачною їжею, спілкується з вже давно рідними кіперами та схрестивши руки на грудях мислить про високі матерії
_______________________________________
Довідка від науковців
У природі рівнинна горила живе в середньому 35-40 років. У зоопарках, за сприятливих умов та дбайливому ставленню, в середньому 50 років. Середня вага самців рівнинної горили становить 140-160 кг. Найважчі екземпляри сягають 200-210кг.

http://