Участь Київзоо у щорічній конференції ЄАЗА

Участь Київзоо у щорічній конференції ЄАЗА

В міжнародній зоопарківській спільноті відбувається головна подія року — щорічна конференція Європейської асоціації зоопарків та акваріумів. Сотні інституцій онлайн діляться
досвідом, новинами та звітують за минулий рік. Київський зоопарк також бере участь і звітує за рік як кандидат у повноправне членство в Асоціації.
«Як директор європейської природоохоронної інституції я розумію важливість бути частиною спільноти. Розвиток стандартів, наука та просвітництво — напрями, без яких неможлива робота сучасного зоопарку європейського рівня. Я приємно вражений масштабом події і рівнем координації роботи Асоціації навіть у складний час пандемії. І щасливий, що наша праця — важлива ланка цієї роботи. П’ять днів неймовірних нових знань, досвіду та планів співпраці з колегами. Ми ділимось власним досвідом реконструкції, оптимізації раціонів, стандартів благополуччя, просвітницькими проєктами та науковими дослідженнями. І впевнені, що натхнення вистачить надовго. Адже ми працюємо за чітким вектором: Київський зоопарк — європейський зоопарк!
Стратегія ЄАЗА — це високі стандарти утримання тварин, глибокий науковий бекграунд розвитку і планування зооколекції, тісна інтеграція всіх організацій-членів у племінні програми збереження видів, скоординована фахова робота у збереженні біорізноманіття, пріоритетна увага до охорони місцевих природних екосистем, залучення відвідувачів до збереження навколишнього середовища, виховання у молодого покоління етичного відношення до тварин і розуміння принципів сталого розвитку» — Кирило Трантін, генеральний директор Київського зоопарку.