Тоні почуває себе набагато краще

Тоні почуває себе набагато краще

Тоні почуває себе набагато краще. Лікарі ще опрацьовують його аналізи та консультуються з колегами і людськими докторами, а в утриманні розпочались нововведення.
Найбільших змін зазнав раціон горили: він став природнішим, наприклад, збільшилася кількість клітковини за рахунок віників із зелених гілок та бананового листя, а на черзі  ̶  введення спеціальних кормових сумішей.
Багато уваги співробітники відділу приматів приділяють добовому режиму. Тоні має бути активнішим, а це справжній виклик у такому віці. Кіпери розкладають корми по вольєру таким чином, аби Тоні доводилося більше рухатись, як у дикій природі. До конструкцій та улюблених іграшок додали нові методи збагачення середовища: проконсультувавшись з провідними європейськими фахівцями, ми створили змішану експозицію з птахами. Для цього Тоні познайомили з першим птахом – півнем, переконавшись, що їх відносини безпечні для обох. Відтепер у Тоні багато справ, адже у нього з’явився власний курник, який він «випасає», товаришуючи з птахами.
Звичайно, присутня і постійна фармацевтична підтримка. Ветеринари ведуть щоденний моніторинг і згідно до поведінки та результатів аналізів пропонують схеми лікування та профілактики наслідків вікових змін нашого поважного «пенсіонера» Тоні.