Соціальна робота КиївЗоо

Соціальна робота КиївЗоо

Click here for the English version

1. Проєкт “Зоо-урок” – цикл з п’яти занять для учнів середньої школи на базі Зоопарку присвячений гуманному поводженню з тваринами. Школярі в інтерактивній формі знайомляться з різними видами тварин, дізнаються про їх особливості, про те, як з ними правильно поводитись.

 

 

2. Проєкт «Зоопарк на дотик» – тифлозоологічний проект, розроблений для незрячих та слабозорих дітей і дорослих. Включає в себе оглядову екскурсію зоопарком і цикл занять «Зоо арт». «ЗООАРТ» розвиває дрібну моторику, знайомить дітей з вадами зору з оточуючим світом живої природи, дає позитивні емоції від контакту з тваринами та рослинами,від прогулянки зоопарком та спілкування з учасниками проекту.

 

 

3. Соціальна адаптація дітей з вадами психічного та фізичного розвитку. Мета проекту – здобуття навичок самообслуговування для дітей із затримкою розвитку. Робота проводиться під контролем спеціалістів центру, програма занять розроблялась з урахуванням їх рекомендацій.

 

 

4. Проект «Дискусійний клуб». Мета проекту – соціалізація та інклюзія підлітків, на базі Гуртка Київського зоопарку. Даний інклюзивний проект передбачає безпосереднє спілкування вихованців Гуртка з учнями Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, для обговорення соціальних проявів у людей та тварин.

 

 

5. Клуб юннатів (юних натуралістів). Об’єднує дітей середнього та старшого шкільного віку зацікавлених у вивченні живої природи та сприяє орієнтуванню у виборі професій, пов’язаних з безпосередньою роботою або вивченням тваринного світу. У Клубі юннатів підлітки знаходять однодумців, так само закоханих у світ тварин, і викладачів, які допомагають розкривати його таємниці.

 

 

6. Виїзні акції до «Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» за участі тварин-асистентів. Мета даних заходів – позитивні емоції для дітей і дорослих, які знаходяться на лікуванні у стаціонарі або на реабілітації після тривалого лікування. Проходять такі акції не на території зоопарку. Тому до цих заходів залучаються лише ті тварини, які добре переносять перевезення в транспортних боксах і викликають однозначно позитивні асоціації. Здебільшого це гризуни, черепахи, дрібні копитні.