Шпорові черепахи на літній “фазенді”

Шпорові черепахи на літній “фазенді”

Червень – традиційний місяць для виходу велетенських шпорових черепах до літнього вольєру 🐢🐢
Тож наша африканська пара – Дядя Саша та Матільда, перейшли на свою «фазенду». Після обов’язкового зважування з’ясувалось що 35-річний Дяда Саша додав 7 кг (до 72 кг), а 40-річна Матільда погладшала на 4 кг і має вагу 45 кг.

Нагадаємо, що пара має чотирьох дитинчат. І хоча найбільший з них (Круглик) важить лише 585 гр, а найменша (Цяточка) всього 388 гр вони вже цілком самостійні і живуть окремо від батьків з братиком Мартіном та сестричкою Лолою.

До виходу черепах ми проростили у вольєрі цілий луг різнотрав’я, яке вони з задоволенням поїдають. У їхньому розпорядженні печера-сховок з інфрачервоними лампами для обігріву та спеціальна «пісочниця» для комфортного відпочинку.

Шпорові черепахи – рослиноїдні. Вони харчуються травою, сіном, овочами та фруктами. А особливий смаколик – 🌺гібскус -ми вирощуємо самі. Тож пригощаємо наших черепашок цими запишними гілочками цілорічно 💚

Дядя Саша та Матільда передають привіт зі своєї літньої «фазенди» та запрошують до КиївЗоо!

____________________________________________

✅ Також колекція шпорових черепах Київського зоопарку з початку весни стала більшою. Із розбитого рашиською ордою приватного зоопарку в Ясногородці було врятовано 17 молодих черепашок: вісім середніх, віком до 7 років та вагою 5-7 кг (їх можна побачити на Острові звірів), і дев’ять маленьких – віком до 1 року і вагою до 150 гр (наразі експонуються у павільйоні “Пустеля”).