Щодо заборони відвідування Київзоо з домашніми улюбленцями

Щодо заборони відвідування Київзоо з домашніми улюбленцями

Нас часто питають, чи можна приходити до зоопарку з домашніми улюбленцями. Справді, окремі зоопарки дозволяють псів на повідку на певних, затверджених маршрутах. Правила Київського зоопарку не дозволяють вхід з котами, собаками та іншими тваринами.

У зоопарку утримується багато рідкісних тварин. Вони надзвичайно цінні, адже кожна особина має значення для збереження виду. І ми намагаємось убезпечити їх максимально. Адже кожна домашня тварина це:
– Серйозний стрес для багатьох диких тварин. Для мавпочки чи олениці побачити поруч з вольєром собаку – переляк на довгий час. А якщо це вагітна тварина, молода особина чи тварина, що тільки увійшла в нову для себе групу або вольєр – ризики різко підвищуються.
– Це загроза передачі захворювань. Багато зоонозних захворювань вільно передаються між дикими та свійськими видами. Важко проконтролювати наявність вакцинацій, а деякі проблеми, такі, як вірусні захворювання чи гельмінтози – взагалі не проконтролювати при потоці відвідувачів.
– Київський зоопарк керується обмеженнями та стандартами Європейської Асоціації зоопарків та акваріумів і нам не рекомендовано допускати в зону утримання диких тварин собак та інших улюбленців.
– Перебування у зоопарку може бути також небезпечним для домашніх тварин, адже собака може зірватись з рук, втекти від дитини і потрапити до вольєру з небезпечними тваринами чи до господарської зони.

Ми вимушені ставити в пріоритет безпеку та здоров’я наших тварин, враховувати структуру території зоопарку та павільйонів. Тож сподіваємось на ваше розуміння і запрошуємо в гості! А котик почекає на вас вдома. Адже навряд чи він мріє познайомитись з тигром