Пікнік для фламінго

Пікнік для фламінго

Завдяки одному з найтепліших осінніх сезонів наші фламінго насолоджувались відкритими озерами аж до середини листопада 💦🍁🍂 Та вже з понеділка переселятимуться до теплого зимового саду.

 

Зграя наших фламінго налічує аж 21 птаха і є найбільшою серед зоопарків України 🦩🦩🦩

 

Серед них є і врятовані від браконьєрів та рашиської агресії. Наприклад, через активність ворожої авіації, наша Зіронька відмовилась летіти до окупованого Криму у 2014 році. Розгублену та виснажену її знайшли житомирські рибалки холодного жовтневого дня.

Тепер вона живе у дружній грайливій пташиній зграї 💚

Нашим пернатим створено усі умови для здорового комфортного життя. Цілий рік їх оточує зелена жива природа, чисте повітря, тепло та водичка.
І звісно – смачна та корисна мішанка з м’ясо-рибного фаршу, креветок, рачків дафнії, гамарусу, меленого листя кульбаби та салату, мукою зернових та вітамінно-мінеральними добавками. А ще – спеціальний гранульований корм для птахів.

 

Тож цими вихідними наші фламінго закриватимуть літній сезон великим пікніком на свіжому повітрі 🏞🍤🥗

 

ГРАФІК ПОКАЗОВИХ ГОДУВАНЬ:

11, 12 та 13 листопада о 12:00 – озеро з фламінго
Приходьте побачити!
_____________________________________
⬇❤🐾
Долучайтесь до доброї справи – підтримки благополуччя тварин! Разом Переможемо! 💙💛

👉 Тут можна знайти реквізити зоопарку для благодійного внеску: https://zoo.kiev.ua/yak-pidtrymaty-nash-zoopark-i-tvaryn/

👉 Тут можна придбати електронні квитки до КиївЗоо: https://widget.kontramarka.ua/uk/widget11site11623/widget/index?fbclid=IwAR346C0pjr1Of7ra_E8xTpQZ5pjYi7CQbHQaYVACDwuCUxAJTL7_6KpHxvk