Зоологічна школа вихідного дня - 3, 4 жовтня. ТЕМА УРОКУ: РЕПТИЛІЇ (ПЛАЗУНИ)

 

29.09.2015

Зоологічна школа вихідного дня - 3, 4 жовтня. ТЕМА УРОКУ: РЕПТИЛІЇ (ПЛАЗУНИ)
Упереджене ставлення до плазунів з боку людини є невиправданим, але нерідко саме воно спричиняє винищення цих тварин без будь-якого сенсу.

Плазуни, або рептилії (Reptilia) – тварини, які першими перейшли до цілком наземного існування. Освоєння рептиліями суші відбулося завдяки зміні способу розмноження: замість ікринок рептилії відкладають яйця, вкриті щільною захисною оболонкою. Відомо близько 8 тисяч видів плазунів у світі.

Плазуни – холоднокровні тварини з розмірами тіла від декількох сантиметрів до 10 м, у них відсутній механізм підтримки постійної температури тіла. Тому найбільша різноманітність видів плазунів припадає на екваторіальні, тропічні та субтропічні широти, у помірному поясі їх набагато менше, у субарктичному й арктичному поясах вони відсутні. У помірних широтах плазуни переживають зиму в стані сплячки (анабіозу).

В програмі уроку:

  • Екскурсія у павільйони «Острів звірів» та «Пустеля»: черепахи, ящірки, змії, крокодили. Теоретичні відомості про цих тварин. Різноманітність та охорона плазунів в світі.
  • Набуття практичних знань по утримуванню плазунів вдома.

Щоб потрапити на урок тобі необхідно:

Прийти до Київського зоопарку, придбати вхідний квиток та о 12:00 підійти до місця збору групи біля центрального входу у зоопарк. Бажаючі учні можуть самостійно прийти на місце проведення уроку – в приміщення експозиції «Острів звірів» о 12:10. Довідки за телефоном: 063-025-10-57 Заняття відбуваються з 12:10 до 13:30. До школи запрошуються діти віком від 7 до 14 років.

Обов’язкова реєстрація на заняття:

через нашу сторінку в мережі Facebook: https://www.facebook.com/kiev.zoo.ua
на сайті зоопарку: www.zoo.kiev.ua

Повернення до списку