Зоологічна школа вихідного дня - 24, 25 жовтня/ ТЕМА УРОКУ: ХИЖІ ПТАХИ

 

20.10.2015

Зоологічна школа вихідного дня - 24, 25 жовтня/ ТЕМА УРОКУ: ХИЖІ ПТАХИ
Птахи́ (Aves) - клас теплокровних вищих хребетних тварин, нижні кінцівки яких – опорно-рухові, а верхні кінцівки перетворилися на крила. Характерними рисами сучасних птахів є наявність пір'я, дзьоба, позбавленого зубів, відкладання яєць із захисними оболонками, чотирикамерне серце, легкий і міцний скелет, що має киль, до якого кріпляться грудні м’язи. Значна частина птахів щороку здійснюють дальні міграції, менша частина - кочують на короткі відстані.

Хижі птахи - птахи, що полюють на здобич: комах, рибу, земноводних, плазунів, теплокровних тварин. Мають гарний зір. Кігті в них гострі, гачкоподібні — ними вони хапають і утримують здобич. Хижі птахи ведуть як денний (соколоподібні) так і нічний (совоподібні) спосіб життя. Відносяться до гніздових (нагніздних) птахів, пташенята яких при вилупленні з яєць зовсім не мають пір’я, сліпі і потребують батьківської опіки.

  У програмі уроку:

  • Оглядова екскурсія колекції представників хижих птахів Київського зоопарку. Теоретичні відомості про цих пернатих, їх характерні ознаки та спосіб життя;
  • Набуття практичних знань по утримуванню птахів в неволі.

Щоб потрапити на урок тобі необхідно:

Прийти до Київського зоопарку, придбати вхідний квиток та о 12:00 підійти до місця збору групи біля центрального входу у зоопарк.

Бажаючі учні можуть самостійно прийти на місце проведення уроку – в приміщення експозиції «Острів звірів» о 12:10.

Довідки за телефонами: 063-203-71-91,063-025-10-57

Заняття відбуваються з 12:10 до 13:30.

До школи запрошуються діти віком від 7 до 14 років. <

Обов’язкова реєстрація на заняття:

через нашу сторінку в мережі Facebook: https://www.facebook.com/kiev.zoo.ua

на сайті зоопарку: www.zoo.kiev.ua


Повернення до списку