Неперевершена четвірка левів запрошує друзів на День народження!!!

 

19.01.2016

Неперевершена четвірка левів запрошує друзів на День народження!!!

22-24 січня о 12:00 Київський зоопарк чекає на гостей у теплому приміщенні павільйону «Острів звірів» з нагоди святкування 7-ми річчя наших левів – Геркулеса, Христини, Вілії та Дарини!

На вас чекають:

  • Яскраві ZOO-уроки для дітей та дорослих «В гостях у царя звірів»;
  • Вручення святкового м’ясного десерту левам-іменинникам;
  • Різноманітні ігри та конкурси з прикольними подарунками :))

З незапам'ятних часів лев вважається синонімом сили, могутності, хоробрості та відваги. Його благородство та сила овіяна легендами. У тиху ніч левиний рев викликає трепет у всіх, хто його чує - навіть на відстані у вісім кілометрів. За силу, красу та небезпечність його прозвали царем звірів і начебто ніхто із тварин-конкурентів ще не оспорив цей величний титул ... :))

Здається, що ми знаємо про левів багато чого. Але чи так це насправді? Може бути, люди наділили лева титулом царя звірів без всяких підстав ? Або ж він насправді такий, яким ми його звикли вважати ? Приходьте та дізнавайтесь!

Більше про королівські якості, які лев проявляє у своїй поведінці, розкажуть на неймовірно цікавих відкритих ZOO-уроках «В гостях у царя звірів» - їх проведуть в рамках заходу для нашої допитливої малечі та їх батьків.

А по закінченню цікавого уроку, левам-іменинникам традиційно вручать смачний м’ясний десерт. Поки леви насолоджуватимуться ласими подарунками, маленькі гості зможуть пограти в різноманітні тематичні ігри та отримати «царські» призи на згадку!

ФОТОЗВІТ СВЯТА - 22 СІЧНЯ 2016 РОКУ


Повернення до списку