Життя вовчиці Герди

 

14.08.2015

 Життя вовчиці Герди
Вовчиця Герда потрапила до Київського зоопарку у жахливому стані. Самозвані хазяї використовували тварину як живу приманку для мисливських псів. Страшні шрами, обскубане хутро та зірвана нервова система – це була наша Герда.

Завдяки щоденній турботі та дбайливому ставленню зоологів і ветеринарів зоопарку молода вовчиця побачила світ інакшим. Начальник відділу хижих тварин Ігор Довгий кожного ранку особисто вигулював Герду на повідку, вчив гратись і радіти життю.

Тепер Герда настільки прив’язалась до людей, що вважає себе частиною людської зграї. Заступник директора Київського зоопарку Сергій Харьков, кінолог з 20-річним стажем, був вражений тим, наскільки «собачою» є поведінка вовчиці.
Щоправда, тепер Герда нездатна співіснувати з вовками. Зоологи не рекомендують намагатись підселити до неї «дикого» сусіда, адже це може призвести до загибелі прирученої тварини.

Доброю новиною є те, що працівники Київського зоопарку ніколи не покинуть свою сіру дівчинку та завжди будуть для неї великою люблячою родиною.

Хочемо звернутись до всіх «любителів» дикої природи – не намагайтесь забрати тварин з їх природного середовища заради власної забави та пари кумедних селфі! Цим ви не тільки порушуєте законодавство України а й спричиняєте невиправну шкоду нашій біосфері, не кажучи вже про зламану долю самої тварини.

Повернення до списку