Тоні почуває себе набагато краще

 

25.02.2021

Тоні почуває себе набагато краще. Лікарі ще опрацьовують його аналізи і консультуються з колегами, у тому числі з людськими докторами. А в утриманні почались перші нововведення.
Найбільших змін зазнав раціон горили. Він став ще більш природним. Наприклад, збільшили кількість клітковини за рахунок віників із зелених гілок та бананового листя. Готуємось до введення спеціальних кормових сумішей.
Багато уваги співробітники відділу приматів приділяють добовому режиму. Тоні має бути більш активним, а це справжній виклик в такому віці. Кіпери розкладають корми по вольєру таким чином, аби Тоні доводилось більше рухатись, як у природі. До конструкцій та улюблених іграшок додали нові методи збагачення середовища. Так, проконсультувавшись з провідними європейськими фахівцями, ми створили змішану експозицію з птахами. Для цього Тоні познайомили з першим птахом - півнем, та переконались, що їх відносини безпечні для обох. У Тоні тепер багато справ, адже в нього з’явився власний курник. Він його “випасає”, спостерігаючи та спілкуючись з птахами.
Звичайно, присутня і постійна фармацевтична підтримка.
Ветеринари ведуть щоденний моніторинг і згідно до поведінки та результатів аналізів пропонують схеми лікування та профілактики наслідків вікових змін нашого поважного «пенсіонера» Тоні.


Повернення до списку