Міжнародна співпраця на користь тварин

 

29.07.2016

Міжнародна співпраця на користь тварин
Минулого тижня наш зоопарк відвідали представники Благодійного Фонду FOUR PAWS International - Голова напрямку "Ведмеді" Карстен Хертвіг та керівництво українських Притулків для ведмедів FOUR PAWS Bear Projects Ukraine.

БФ "Four Paws" працює в Україні з 2012 року у сфері вирішення проблеми безпритульних тварин та порятунку бурих ведмедів з притравочних станцій та пересувних цирків. А також утримує притулки для ведмедів, левів, тигрів та інших тварин у різних країнах по всьому світу.

Організація вже мала досвід співпраці з Київським зоопарком в рамках загальних консультацій та виготовлення спеціальних іграшок для ведмедів. І сподіваємось, ми будемо розвивати співпрацю в майбутньому. Зокрема, в сфері обміну досвідом між нашими ветеринарними фахівцями.

Гості оглянули територію зоологічного парку і відзначили гарне розташування зоопарку, надзвичайний потенціал території і розкішний дендропарк. Також директор Київського зоопарку Кирило Трантін продемонстрував гостям нову концепцію розвитку зоопарку.

Згідно з планами розвитку території та розбудови вольєрів з принципово новим зоодизайном надзвичайно важливо налагоджувати зв’язки з організаціями, що також мають значний практичний досвід в утриманні диких тварин, їхньому лікуванні та реабілітації.

Плануємо подальшу співпрацю на користь тварин!

Повернення до списку