гарні новини про горилу тоні

 

10.02.2021

Ми обіцяли інформувати всіх, як себе почуває Тоні. Вчора зусилля ветеринарів та кіперів було винагороджено. Тоні відчув полегшення і надав щасливим фахівцям першу пробу для копрограми. А сьогодні демонстрував покращення загального стану та відновлення дефекації. Однак, зрозуміло, що проблема серйозна і хронічна. Тож не чекаючи на нове загострення був зібраний консиліум спеціалістів.
До фахівців зоопарку приєднались професор Мельник О. П. з Національного університету біоресурсів та природокористування, Клименко О.О., епізоотолог Шевченківського району, Матвійчук Р.А., заступник начальника управління HACCP та інші фахівці разних напрямів. Генеральний директор зоопарку К. Трантін та начальник Відділу ветеринарної медицини Київського зоопарку В. Кобилінський ввели усіх присутніх в курс справи, після чого відбулось активне обговорення варіантів.
Наразі прийнято наступні рішення – поки робляться аналізи, готуємо варіанти для найбільш безпечного комплексного обстеження, коригуємо раціон і характер згодовування, стимулюємо фізичну активність нашого дідуся, аби він більше рухався. А також продовжуємо активне консультування з закордонними колегами – фахівцями з лікування людиноподібних мавп.
Тож і надалі піклуємось про нашого старенького Тоні та будемо інформувати про це вас.Повернення до списку