Тренінг тварин у Київзоо

 

24.09.2019

В сучасних зоологічних парках існує така практика, як тренінг тварин. Це не дресура заради трюків, а привчання їх до голосу, зовнішнього вигляду кіперів, переходу з одного вольєру до іншого без стресу, або навіть ветеринарний огляд та окремі маніпуляції без анестезії.
Тренінг дає можливість встановити і підтримувати контакт з кіпером. За допомогою правильного тренінгу тварини отримують цікавий для них досвід взаємодії, моціон, а кіпери та ветеринари можливість безпечно завести тварину на потрібну «станцію», відправити за сигналом у визначене місце вольєру, зробити огляд зубів, розчистити копито або зробити щеплення.
Кіпери у різних зоопарках та реабілітаційних центрах світу розробляють методики, обмінюються досвідом, публікують результати роботи. Київський зоопарк не виняток. В нас працюють з приматами, копитними, хоботними, хижаками, рептиліями та птахами. Особливих успіхів досягнули наш слон, жирафи, крокодил і каймани, казуар, калао, мангабеї , гієни та гімалайські ведмеді. Все це робить щоденне обслуговування тварин безпечним і компетентним.Повернення до списку