XXIX Міжнародна робоча група по хом’якам

XXIX Міжнародна робоча група по хом’якам

Зустріч відбудеться 23-25 вересня 2022 р. Захід проводиться щороку у різних містах Європи.

Основні питання, яким присвячений даний захід:

  • Моніторинг природних популяцій хом’яків
  • Розмноження в неволі
  • Повернення в природу
  • Генетика
  • Охорона
  • Біологія
  • Екологія

Робоча мова Зустрічі – англійська.

До участі запрошуються фахівці зі всієї Європи, що досліджують в першу чергу звичайного, або європейського, хом’яка (Cricetus cricetus).

Щоб прийняти участь необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/wjexJbHaEnhgevVE6 

По всім питанням звертатися до Оргкомітету за адресою [email protected]

Організаційний внесок передбачений 

Повна вартість Вартість зі знижкою* 
до 1 травня 2022 100 50
1 травня – 1 серпня 2022 150 €75
після 1 серпня 2022 €200 100

 

Знижкою можуть скористатися студенти, а також учасники з країн, що мають середній або низький дохід за класифікацією Міжнародного Банку (див. перелік за посиланням https://bit.ly/33X1GFb)

Організаційний внесок не включатиме затрати на проживання та дорогу. Потенційним учасникам радимо скористатися сервісами www.booking.com або аналогічними. За потребою звертайтеся до Оргкомітету.

Всі учасники мають подати тези доповідей до 5 сторінок, які можуть включати таблиці та ілюстрації. Дедлайн подачі тез – до 5 вересня 2022 р.

Під час Зустрічі передбачені як усні, так і стендерні доповіді. Тривалість усної доповіді не більше 15 хв. на саму доповідь та 5 хвилин на відповіді. 

Під час проведення зустрічі будуть застосовані усі вимоги МОЗ України щодо проведення публічних заходів, зокрема – наявність вакцинації у всіх учасників, соціальне дистанціювання та масочний режим.

Передбачена стипендія для окремих учасників, що може покривати оргвнесок, проживання та дорогу. Для зацікавлених необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати коротку автобіографію, мотиваційний лист та тези доповідей на [email protected]