Маленьке ведмежатко Бері

Маленьке ведмежатко Бері

💟 Приємна новина для наших відвідувачів. Маленьке ведмежатко Бері, народжене 19 січня, вперше вийшло у свій вольєр. Звісно, у супроводі мами Бейбі 🥰

Сім’я цих трьох ведмедів: тато Боб (16 років), мама Бейбі (16 років) та донька Бері (6 міс.) – внесені до племінної Книги і належать до цінної генетичної лінії гімалайських ведмедів.

Тато і мама – любителі попоїсти, як усі справжні ведмеді. Тільки за 1 день кожен з них з’їдає близько 18 кг різноманітних кормів, зокрема: м’ясо, риба, овочі, фрукти, крупи та звичайно мед, горіхи і ягоди.

Маленька Бері, окрім найсмачнішого у світі маминого молока, також має власні харчові вподобання: м’ясо, бурячок, вівсяна кашка, фрукти та хліб – загалом близько 4кг. А серед іншого виділяє солодку малинку. Саме через таку любов ведмедів до ягід, маленьку і назвали Бері (Ягідка).

Як і звичайні діти, маля бавиться з мамою, купається у штучному ставку, лазить та стрибає по колодах і з подивом вивчає навколишній світ. Побачити нашу Бері тепер можна щодня з 10:00 до 12:00 у великому природньому вольєрі Ведмежого континенту.

Приходьте знайомитись! 🐻💚