Клуб юних натуралістів

Гурток юних натуралістів (юннатів) у Київському Зоопарку існує вже понад 80 років! Серед наших випускників – учені, викладачі та співробітники провідних зоологічних парків Європи.

Історія гуртка тісно переплетена з історичними подіями ХХ сторіччя. Були і періоди розквіту, і складні часи. Нарешті, з 2015 року гурток відновив свою роботу у сучасному форматі.

На сьогодні у чотирьох групах гуртка займається 60 дітей старшого і середнього шкільного віку. Навчальну програму розраховано на 3 роки. Перший рік – знайомство з систематикою тваринного світу, опанування основ догляду за тваринами та набуття навичок наукової роботи. Протягом другого року навчання юннати вивчають особливості зоопарківської справи, а також знайомляться з різними професіями, які пов’язані з вивченням тваринного світу. Третій рік навчання присвячений індивідуальним науковим інтересам гуртківців.

Основні види занять та робіт дивіться ТУТ . Це:

  • лекційні заняття
  • індивідуальні дослідницькі проєкти та представлення робіт на наукових конкурсах
  • участь у святкових, просвітницьких та соціальних акціях Київзоо
  • сезонна допомога відділам.

Для наших наймолодших вихованців, учнів 5-6 класів, створено спеціальну однорічну програму екоетичного спрямування «Зоовікенд» з метою формування шанобливого ставлення до живого, знайомства з основними вимогами гуманного утримання тварин і набуття навичок спостереження за живою природою.

Набір учнів на поточний, 2021-2022 навчальний рік завершено. Тим, хто мріє приєднатися до нас в 2022-2023 навчальному році, необхідно заповнити реєстраційну форму і слідкувати за оголошеннями на цій сторінці сайту та на сторінці Київського зоопарку у мережі «Фейсбук». Ми запрошуємо до навчання учнів 5-8 класів, зарахування до гуртка проводиться на конкурсній основі та відбувається на початку навчального року за результатами співбесіди.

ЛИСТ ОЧІКУВАННЯ