Інтенсивний тренінг для персоналу

Інтенсивний тренінг для персоналу

Робота зоопарку вимагає надзвичайної кваліфікації. Адже наші тварини – це головна цінність для нас. І справа навіть не в тому, що вони належать до рідкісних і зникаючих видів. Ми дбаємо про якість їхнього життя, про стан здоров’я та про зручність умов утримання. Зоопарківська сфера- це питання благополуччя тварин, безпека персоналу, ветеринарний менеджмент і, звичайно, просвітництво.
Київський зоопарк – організація з історією. Наш досвід вже сам по собі скарб для фахівців. Вивчитись на кіпера чи ветеринара екзотичних тварин не так легко. Цього не вчать в освітніх закладах. Лише робота у зоопарку, набуття досвіду в колег, у тому числі закордонних. Європейські зоопарки швидко пішли вперед у технологіях, тож ми хочемо взяти найкраще і досягнути європейського рівня. Задля цього ми вчимось в Україні, в Європі (і не тільки), запрошуємо до себе фахівців і готуємо своїх.
Ми розвиваємо Центр компетенції з зоопарківської справи заради розвитку і розробки різноманітних методик, рекомендацій та консультацій.
А тепер ми ще й отримали Кандидатство до ЄАЗА, маємо втілювати найсучасніші напрацювання та методики. Як облаштувати вольєр так, щоб анаконда почувала себе комфортно, як навчити ведмедя дозволяти ветеринару оглядати зуби, як випускати в дику природу молодняк рідкісних тварин, як навчити дітей любити рідну природу і бути активним природозахисником. Все це стало темою нашого інтенсивного тренінгу для персоналу.

Обмін думками, ідеями, планування – це дає натхнення працювати. Вдячні всім учасникам, особливо тим, хто приїхав з інших міст. Обіцяємо – будемо розвиватись і надалі!