Дякуємо за підтримку!

Дякуємо за підтримку!

Сьогодні – 1 травня, і щороку у цей день ми відкривали новий сезон у КиївЗоо. На жаль, через навалу рашиської орди, ми зачинені для відвідувачів, але сподіваємось вже скоро прийняти Всіх Вас до себе в гості!
 
З першого дня війни персонал зоопарку цілодобово знаходиться поруч зі своїми підопічними. За що ЇМ велика подяка! З’явилось багато труднощів і викликів для нас, як фахівців зоологічної справи та як українців. І кожен день несе нові випробування, але ми тримаємось, і як і вся країна – віримо у Перемогу ЗСУ та Нашого народу!
 
Щиро дякую Всім, хто у цей неймовірно важкий час підтримує Київський зоопарк – нашим друзям, державним та міським установам, партнерам, європейським колегам, міжнародним організаціям, волонтерам і Всім тим небайдужим людям з усього світу, які нам допомагають!
 
Ми зберегли наших мешканців і наш зоопарк, і ми надалі робимо все можливе задля їх здоров’я, комфорту та благополуччя. Також маємо поповнення – народилася малеча, що завжди приємно, адже життя триває попри все. Продовж війни ми врятували та надали прихисток для 141 тварини і зараз забезпечуємо їх реабілітацію та приводимо до нормального стану.
 
Ми будемо розповідати про життя зоопарку та наших прекрасних тварин і з нетерпінням чекатимемо на нашу зустріч у КиївЗоо!
 
Разом Переможемо!
Все буде Україна! 🇺🇦
 
Кирило Трантін,
Директор Київського зоопарку