Дослідження теорії еволюційного старіння черепах Species360 Conservation Science Alliance

Дослідження теорії еволюційного старіння черепах Species360 Conservation Science Alliance

Чи ви колись замислювались, як старіють черепахи?   Вчені виявили, що деякі з черепах можуть зменшити швидкість старіння у відповідь на покращення умов життя в зоопарках і акваріумах порівняно з дикою природою. Як це досліджували?

Попри всі складнощі через повномасштабне вторгнення Київський зоопарк працює як природоохоронна та наукова інституція. І дуже тішимося, коли наша праця стає в нагоді і дані перетворюються на наукові публікації міжнародного рівня.

Ми раді повідомити вам про нове дослідження Species360 Conservation Science Alliance, яке використовує дані, зібрані та надані  організаціями-членами, зокрема Київським зоологічним парком. У дослідженні вчені досліджували теорії еволюційного старіння черепах, використовуючи дані системи управління зоологічною інформацією Species360 (ZIMS).

Висновки, що проливають нове світло на відмінності у старінні цих унікальних видів були опубліковані в провідному журналі Science.
Щоб провести дослідження, дослідники спиралися на важливі дані про тварин, зібрані та задокументовані в тому числі Київським зоопарком за допомогою ZIMS. Ці матеріали допомогли дослідникам розкрити таємниці старіння черепах.
Ця робота надзвичайно важлива, оскільки вона надала ресурси та методи для дослідження розмноження та розвитку цих видів. Робота з міжнародними базами даних невід ємна частина роботи сучасного зоопарку, адже кожний запис це цеглинка в наукові знання.

За посиланням можна ознайомитись з публікацією.

https://www.species360.org/2022/06/new-study-turtles-and-tortoises-challenge-evolutionary-theories-of-ageing-2-2/