Долучайтесь до доброї справи – підтримки благополуччя тварин!

Долучайтесь до доброї справи – підтримки благополуччя тварин!

Холоди вже зовсім близько і ми робимо все аби наші тварини були зігріті, доглянуті та нагодовані:  створюємо запаси кормів, утеплюємо будівлі, закуповуємо електрогенератори, інфрачервоні обігрівачі, дров’яні пічки тощо.

Цьогоріч у Київзоо зимуватимуть не лише постійні мешканці, а й понад 200 врятованих тварин з найбільш постраждалих регіонів нашої країни. І кожен чотирилапий 🐾, пернатий 🪶 чи лускатий 🐍 – навіть самий найменший – отримує всю нашу опіку 🥰, тепло ☀ і любов 💚.

Та забезпечити повноцінну турботу було б неможливо без вашої участі. Адже саме Ваші донати та придбання квитків дозволяють покривати наші найбільші витрати – на корма, ветеринарне обладнання і медичні препарати,  електроенергію, газ, водопостачання, підтримку інфраструктури зоопарку та інше.

Як і вся Україна ми перебуваємо в стані жорсткої економії. Тому завжди дуже вдячні за вашу допомогу. Друзі – ви неймовірні!

 

Долучайтесь до доброї справи – підтримки благополуччя тварин! Разом Переможемо! 💙💛

👉 Тут можна знайти реквізити зоопарку для благодійного внеску: https://zoo.kiev.ua/yak-pidtrymaty-nash-zoopark-i-tvaryn/

👉 Тут можна придбати електронні квитки до КиївЗоо: https://widget.kontramarka.ua/uk/widget11site11623/widget/index