День захисту дітей у Київському зоопарку

День захисту дітей у Київському зоопарку

Протягом року КиївЗоо проводить постійну соціальну роботу на підтримку та розвиток підростаючого покоління: благодійні акції, просвітницькі уроки, екологічні екскурсії та лекції тощо.

І щороку – 1 червня, ми ніби складаємо іспит перед дітьми, а нам є чим пишатися. За рік, що минув з 1 червня 2021 року було проведено:

– Понад 40 занять у 4-х групах гуртка «юних натуралістів»;

– 15 лекцій у школах Шевченківського району (проект «Зоо-уроки»);

– 12 виїзних акцій у НДСЛ «Охматдит»;

– Науковий літній табір (35 занять за 10 днів);

– Соціальний проект «Зоо-арт» – знайомство дітей з вадами зору і розладами аутичного спектру з оточуючим світом живої природи;

– Майже 30 благодійних екскурсій для дітей з соціально незахищених родин;

– Екскурсії та спільні акції із Центром трудової реабілітації розумово відсталих інвалідів м. Києва, спеціальною загальноосвітньою школою «Надія» (діти з вадами фізичного та психічного розвитку), родинним клубом «Матуся», Українським товариством сліпих (УТОС);

– Понад 100 еколого-просвітницьких публікацій для дітей та родин.

Під час війни особливо важливими є допомога постраждалим дітям, а також дітям наших захисників. Тож День захисту дітей – прекрасна нагода для нашого соціокультурного закладу продовжити нести знання і позитивні емоції.

Спільно з Київським міським центром допомоги учасникам антитерористичної операції ми організували соціальну акцію, у якій діти учасників АТО/ООС зможуть відвідати зоопарк та прийняти участь у різноманітних творчих заходах, майстер-класах та квестах. Також усі бажаючі зможуть долучитися до створення яскравої картини «КиївЗоо для дітей», додавши фарб в двометрову розмальовку.

Вперше ми презентуємо новий проєкт «Щасливі тварини очима дітей» – яскраві малюнки діток, які проходять лікування в ОХМАТДИТі.

Заходи в рамках акції:

1. Проєкт «Щасливі тварини очима дітей» А як би виглядали щасливі тварини, якби могли змінювати колір, як хамелеон? Ми запропонували маленьким пацієнтам Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” додати яскравих кольорів в чорно-білу воєнну буденність і презентуємо їх надзвичайні малюнки.

2. Розмальовка «КиївЗоо для дітей»
Пано формату А0 з контурами мешканців Київського зоопарку для дитячої творчості, де кожен охочий за допомогою власної фантазії та різнокольорових фломастерів зможе зобразити тварин у найяскравіших фарбах любові та щастя.

3. Дитячі майстер-класи з ліплення, малювання, аплікація а також конкурси, ігри, квести, вікторини на 10-ти локаціях на будь-який дитячий смак та інтерес.