День Києва

День Києва

Завтра Київ відзначатиме свій черговий День народження. Цьогоріч – в умовах війни. Історія нашого зоопарку є невід’ємною частиною загальної історії столиці. І вже втретє за 115 років з дня заснування КиївЗоо разом з рідним Києвом проходить воєнні випробування.
Для бажаючих дізнатися більше про історію зоопарку ми пропонуємо електронний варіант книги “Історія Київського зоопарку”: https://zoo.kiev.ua/about/history/
Ця книга побудована на архівних історичних документах і розповідає про складну історію створення і розвитку зоопарку – як природоохоронного, науково-дослідного та просвітницького центру.
У ці важкі часи наш колектив лишається згуртованим та сильним. Хтось цілодобово чергує біля тварин у зоопарку. Хтось без сну та вихідних підтримує техніку та мережі зоопарку, забезпечуючи тепло, воду та світло. Хтось власноруч вирощуює свіжу зелень на городах, створених просто біля вольєрів. Хтось вишукує необхідні продукти у торгівельних мережах та у навколишніх фермерів. І все це заради того, аби наші підопічні не відчували жодного дискомфорту, а були ситими, доглянутими та задоволеними.
Вже другий тиждень ми радо зустрічаємо відвідувіачів і проводимо широку соціальну роботу. Благодійні заходи для дітей та сімей наших Захисників, дітей-переселенців та постраждалих від бойових дій – це наш маленький вклад у спільну боротьбу і майбутню Перемогу.
Звичайно, кількість відвідувачів різко скоротилась порівняно з мирниним часом. Потерпають люди, потерпають підприємства, потерпають міста. Тож цього року ми не збільшували вартість квитка.
Як і вся Україна ми перебуваємо в стані жорсткої економії. Тому зажди дуже вдячні за ваші донати та пожертви. Друзі – ви неймовірні!
Разом з вами ми впевнені, що Київ – стоятиме, а КиївЗоо – житиме!
Все буде Україна! 🇺🇦
⬇️ ДЛЯ БАЖАЮЧИХ ПІДТРИМАТИ ЗООПАРК
👉 Тут можна знайти реквізити зоопарку для благодійного внеску: https://zoo.kiev.ua/yak-pidtrymaty-nash-zoopark-i-tvaryn/
👉 Тут можна придбати електронні квитки до КиївЗоо: https://widget.kontramarka.ua/uk/widget11site11623/widget/index