Даруємо малечі радість та щастя!

Даруємо малечі радість та щастя!

Цього сонячного дня Київський зоопарк був сповненим любов’ю, радістю та дитячими посмішками. І це не випадково – адже сьогодні, 1 червня весь світ відзначає День захисту дітей.

Окрім відвідувачів до відзначення долучились благодійні групи з понад 500 дітей-переселенців, дітей учасників АТО/ООС та інших діток з соціально-незахищених родин.
Поздоровити маленьких гостей цього дня завітала заступник голови КМДА Марина Хонда.

Спільно із Київським міським центром допомоги учасникам антитерористичної операції та більше 30 волонтерів з інших соціальних організацій міста на території зоопарку було проведено десятки різноманітних заходів з цікавими призами та смачними подарунками:
– Спортивно-розважальний квест на 50 маленьких спортсменів;
– Конкурс розмальовок на 100 юних художників;
– Майстер класи з виготовлення еко-пакетів, біжутерії, сувенірів та листівок більше ніж на 200 маленьких митців;
– Плетіння косичок та кулінарне мистецтво на майже 150 учнів;
– Бебі-фітнес на 30 наймолодших учасників.
А ще танці, мильні бульбашки та інші «файні розваги» для понад 100 дітей.

Також сьогодні було презентовано виставку дитячих робіт в рамках спільного з НДСЛ “Охматдит” проєкту «Щасливі тварини очима дітей». До проєкту змогли приєднатися і сьогоднішні маленькі відвідувачі КиївЗоо. Спільними зусиллями вони створили фантастичне панно «Щасливий зоопарк».

І звичайно, подія такого масштабу не могла б відбутися без участі в.о. директора Департаменту Культури Володимира Моцюка та його першого заступника – Миколи Шуляка, які також були присутніми на сьогоднішньому заході.

Загалом до цієї прекрасної акції долучилось більше 1000 діток. І ми раді можливості дарувати малечі радість та щастя!