ZOO-юннати

Гурток юних натуралістів (юннатів) у Київському Зоопарку існує вже понад 80 років! Серед наших випускників - учені, викладачі та співробітники провідних зоологічних парків Європи. Історія гуртка тісно переплетена з історичними подіями 20 сторіччя. Були і періоди розквіту, і складні часи. Нарешті, з 2015 року гурток відновив свою роботу у сучасному форматі.

На сьогоднішній день у чотирьох групах гуртка займається 60 дітей старшого та середнього шкільного віку. Навчальну програму розраховано на 3 роки. Перший рік – знайомство з систематикою тваринного світу, опанування основ догляду за тваринами та набуття навичок наукової роботи. Протягом другого року навчання юннати вивчають особливості зоопарківської справи, а також знайомляться з різними професіями, що пов’язані з вивченням тваринного світу. Третій рік навчання присвячений індивідуальним науковим інтересам гуртківців.

Основні види занять та робіт можете побачити на ФОТО

Це:

  • лекційні заняття,
  • індивідуальні дослідницькі проекти та представлення робіт на наукових конкурсах,
  • участь у святкових, просвітницьких та соціальних акціях КиївЗоо,
  • сезонна допомога відділам.

Для наших наймолодших вихованців, учнів 5-6 класів, створено спеціальну однорічну програму екоетичного спрямування «ЗооВікенд», що має на меті формування шанобливого ставлення до живого, знайомство з основними вимогами гуманного утримання тварин та набуття навичок спостереження за живою природою.


Тим, хто мріє приєднатися до нас у наступному навчальному році 2020-2021, необхідно заповнити реєстраційну форму і слідкувати за оголошеннями на цій сторінці сайту та на Фейсбук-сторінці Київського зоопарку. До навчання ми запрошуємо учнів 5-8 класів, зарахування до гуртка проводиться на конкурсній основі і відбувається на початку навчального року за результатами співбесіди.

form.result.new