117 весняно-літній сезон у Київському зоопарку

117 весняно-літній сезон у Київському зоопарку

🌞🌺🌿 Цими вихідними розпочинається 117 весняно-літній сезон у Київському зоопарку. Майже всі тварини вже перейшли до своїх літніх майданчиків та ставків, а парк зазеленів та розквітнув красою квітів та дерев.

💚 У ці важкі часи для нашої країни робота зоопарку можлива лише за підтримки суспільства, державних та громадських установ, друзів і колег з усього світу та відданості своїй справі наших працівників.

☝️ Головне зараз – забезпечити мешканців зоопарку теплом, кормами, ветеринарним доглядом, покращувати умови їх утримання попри всі складнощі. З початку російської агресії ми надали прихисток понад 400 тваринам, і це накладає на нас відповідальність за їх подальшу долю.

✔️ До відкриття сезону було оновлено понад 30 експозицій, створено дві штучні водойми, встановлено 15 сучасних аераційних систем, побудовано вдвічі більший вольєр для 12-ти врятованих павіанів анубіса. З нагоди поповнення в родині капібар – ми облаштували новий «дитячий майданчик» з басейном та багато іншого.

💙💛 Україна – це європейська держава! І ми повинні виховувати європейські цінності та стандарти у всіх галузях нашого суспільства, а відношення до природи та тваринного світу нашої країни є дуже важливе для нашого майбутнього та майбутнього наших дітей.

Тому віримо у ЗСУ, об’єднуємось у боротьбі з загарбниками і тримаємося разом 🙏

🇺🇦 Слава Україні!